سیاست حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران فروشگاه مگاپیکسل

“ما” کی هستیم؟

فروشگاه اینترنتی مگاپیکسل ، به عنوان یک بنگاه کسب و کار مجازی به مشتریان خود ارائه حدمات می نماید. دامنه Mpixel.ir در کشور ایران ثبت شده و بدان معناست این وب سایت برای شروع و ادامه فعالیت خود باید تمام قوانین کشور ایران را رعایت نماید .همچنین مالک دامنه mpixel.ir به عنوان صاحب این وب سایت و بنگاه کوچک اقتصادی و به عنوان مسئول اصلی مطالب قرارگرفته در وب سایت وشناخته می شود.

(توضیح 1: در هر کجای این وب سایت ، اگر از واژه “ما” استفاده شود منظور “مالک/مالکان کسب وکار مجازی تحت دامنه ثبت شده mpixel.ir -صاحبان فروشگاه مگاپیکسل- می باشد.)

نشانی و تلفن تماس فروشگاه مگاپیکسل برای مراجعه حضوری مشتریان و کاربران و همچنین انجام مکاتبات غیرالکترونیکی به شرح زیر می باشد:

  • آدرس: اصفهان، خیابان امام خمینی، جنب سازمان تامین اجتماعی، مجتمع اداری تجاری الماس، واحد 301
  • تلفن: 03133344866
  • ایمیل: [email protected]
  • ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه 8 الی 17
  • نشانی وب‌سایت : https://mpixel.ir .

“ما” دقیقا کدامیک از اطلاعات شخصی شمارا را جمع آوری میکنیم و چرا باید این کار را انجام دهیم؟

در این بخش باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی شما کاربران و بازدیدکنندگان سایت ، جمع آوری می‌شود. این ممکن است شامل اطلاعات شخصی، مانند نام، آدرس ایمیل و یا تنظیمات شخصی سازی باشدکه شما خودتان در اختیار ما قرار می دهید ؛ و یا داده های مهم تر تجاری – مالی شما، مانند اطلاعات کارت بانکی و سایر اطلاعات مرتبط با خرید شماست که درهنگام تراکنش ها به دست می رسد …و از همه مهمتر داده های شخصی فنی شماست که معمولا از طریق کوکی ها – برای تایید هویت شما در مواقع ثبت نام یا ثبت سفارش و یا هنگام پرداخت اینترتی – به ما می رسد تا بتوانیم امنیت تعامل مجازی را در این محیط بالا ببریم.

علاوه بر لیست کردن اطلاعات شخصی که جمع آوری می‌کنید، باید دلیل جمع آوری این اطلاعات را هم ذکر کنید. این توضیحات یا باید پایه قانونی جمع آوری و نگهداری اطلاعات کاربران و یا رضایت آگاهانه کاربر را مد نظر قرار دهد.

داده‌های شخصی تنها با تعامل کاربر با سایت شما ایجاد می‌شود. این داده‌ها از پروسه‌های فنی مانند فرم‌های تماس، نظرات، کوکی ها، آمارها و جایگذاری شخص ثالث نیز تولید می‌شود.

به طور پیش‌فرض مگاپیکسل هیچ اطلاعات شخصی در مورد بازدیدکنندگان جمع آوری نمی‌کند و تنها اطلاعات نشان داده شده روی صفحهٔ پروفایل کاربرانی که نام‌نویسی کرده‌اند را جمع آوری می‌کند. با این حال برخی از ابزارهای این سایت ممکن است اطلاعات شخصی را جمع آوری کند. شما باید اطلاعات مربوطه را در زیر اضافه کنید.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم و آدرس IP و رجیستر سیستم عامل کاربر و مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه ثبت می گردد.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید . در شرایط پیش فرض دخیره این کوکی‌ها سه ماه طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما تیک ” من را به خاطر بسپار” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را وارد نمایید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص اسپم خودکار بررسی شوند و یا توسط کارشناسان فنی فروشگاه مگاپیکسل بررسی و در صورت مغایرت با قوانین کشور ایران تایید نشده و در سایت  قرار نگیرد.